Прем’єра національного масштабу

У Національній опері України за підтримки Київського національного університету технологій та дизайну і безпосередньо його ректора професора Івана Михайловича Грищенко та інших доброчинців відбулася прем’єра рок-опери «Орфей і Евредіка назавжди» молодого талановитого композитора і співака Михаїла Брунського, який постійно співпрацює з університетом. Багато зусиль і старань в цю справу внесла продюсер дійства - дружина композитора і виконавця головної ролі Олена Брунська.

Мелодійність номерів, майстерність симфонічного оркестру під керівництвом Евгена Воронко, співочий  і акторський хист виконавців викликали оплески переповненої глядацької зали.

Рок-опера виконувалась англійською мовою. Такого музичного проекту в Україні ще не було. На спектаклі були представники багатьох посольств, відомі діячі культури і мистецтв.

Вітаємо нашого друга Михаїла Брунського з блискучим дебютом на оперній сцені!

20.05.2016