Нагородження переможців Конкурсу наукових робіт на здобуття іменних премій Delcam

17.05.16р. в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні відбулася церемонія нагородження переможців Конкурсу  наукових робіт на здобуття іменних премій Delcam за 2015 рік, в якому взяли участь 24 українських технічних провідних вузів. Одне з чотирьох призових місць в конкурсі студентських проектів отримала магістрант кафедри Конструювання та технології виробів зі шкіри Київського національного університету технологій та дизайну Максимчук Катерина, яка отримала за свою роботу диплом та цінний приз.

Наукові керівники відзначеної роботи: доценти кафедри КТВШ Чертенко Л.П. та Кернеш В.П. і завідувач кафедри КТВШ, виконуючий обов’язки проректора КНУТД, професор Гаркавенко С.С. отримали дипломи від  заступника  посла Великої Британії в Україні Хелен Фейзі.

Вручення дипломів та цінних призів за призове місце серед студентів 24 вузів
студентці 5-го курсу Максимчук Катерині та керівникам роботи