Нагородження переможців турніру з міні-футболу серед студентів КНУТД

19.05.2016 в конференц-залі університету відбулось нагородження переможців турніру з міні-футболу серед студентів КНУТД. Організаторами змагань традиційно виступив Студентський парламент КНУТД. Висловлюємо подяку за допомогу в організації студентському спортивному клубу "Легпром" та викладацькому складу кафедри фізичного виховання та здоров'я, зокрема Дудоровій Людмилі Юріївні, Черновському Сергію Михайловичу та Нечипоренку Ігорю Васильовичу. Також дякуємо Студентському Профкому за надання нагород для переможців.

В змаганнях взяло участь близько 14 команд, які показали видовищну та яскраву гру. Головний приз, футзальний м'яч, дістався команді "БМР1-13", яка зайняла перше місце. Друге місце посіла команда "777". Почесне третє місце зайняла команда "П'ятигорськ", відвоювавши його у матчі проти команди "Моноліт".

Дякуємо всім командам за участь у турнірі! Чекаємо на Вас в наступному році!

26.05.2016