Другий конкурсний день Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани»

Продовжує свою роботу Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани». 1 червня 2016 року відбувся ІІ-й півфінал конкурсу, де на розгляд вельмишановного журі були представлені роботи в номінації «Одяг Прет-а-Порте».

В цій номінації оцінювали роботи відомі експерти у світі моди, яких ми мали честь запросити в журі конкурсу: голова журі Лариса Вороніна (Президент концерну «Михайло Воронін», власник ТМ Воронін), В’ячеслав Дюденко (топ стиліст, власник салонів краси «D2»), Тетяна Іващенко (дизайнер одягу), Олександра Капітонєнко (конструктор, стиліст, модельєр міжнародного класу), Юлія Шелєхова (генеральний директор мережі магазинів одягу українських дизайнерів UDRESS), Анна Моісеєва (керівник департаменту маркетингу компанії Softorg), Денис Короткий (управляючий КЕКА бутик в Одесі, продюсер Odessa Fashion Day), Марина Колосніченко (декан факультету дизайну КНУТД), Тетяна Ніколаєва (завідувач кафедрою художнього моделювання костюма КНУТД).

Тисячі молодих дизайнерів починають свій творчий шлях саме з цього конкурсу, який є для них першою сходинкою в дорослий світ моди, краси та дизайну.

В номінації Прет-а-Порте представляли свої яскраві і такі талановиті колекції молоді дизайнери не тільки України, а й інших країн. Відчувалося,що всі конкурсанти вклали в створені образи частинку своєї душі та величезну любов.

Атмосфера була доброзичлива і заряджала присутніх позитивом. Всі покази супроводжували гучні оплески і захоплені погляди. А зачіски та візаж моделей забезпечили викладачі Коледжу Київського національного університету технологій та дизайну.

01.06.2016