Дизайн-студію КНУТД відвідав ректор нашого університету, професор Іван Михайлович Грищенко

Івану Михайловичу дуже сподобався художній розпис стіни студії в стилі 3д. Директор Дизайн-студії, художник-дизайнер Олександр Кротевич виконав цю роботу грунтуючись на мотивах відомого роману Толкіна «Володар кілець», додавши нотку української природи та ефекту розширення простору. Була відзначена робота дизайн-студії в залученні студентів КНУТД до творчості на благо рідного університету, робота з художнього оформлення фасаду гуртожитку № 5. Директор студії поділився з ректором університету своїми творчими планами на майбутнє, планами про притягнення абітурієнтів до університету. У свою чергу ректор обіцяв всіляке сприяння в роботі Дизайн-студії і нових впроваджених проектів.

Дизайн-студія запрошує всіх зацікавлених, талановитих студентів та співробітників в гості, до співпраці і спільної творчості.

10.06.2016