Українські дизайнери-випускники Київського національного університету технологій та дизайну підкоряють світ

Як неодноразово зазначав ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Грищенко, університет пишається всіма своїми випускниками. Тим більше ми радіємо за них, коли успіхи наших випускників дають їм міжнародне визнання.

А про наших випускників – відомих дизайнерів постійно пишуть модні журнали. Їх прізвища лунають не тільки на Українському Тижні Моди, а й на модних показах в інших країнах.

Одна з найвідоміших наших випускниць – Лілія Пустовіт. Вона вже стала легендою української моди, а європейські бренди завжди раді з нею попрацювати.

Наш випускник Саша Каневський – молодий і талановитий дизайнер, чия популярність в Європі стрімко зростає.

Анна Кареніна, також відома як Anna K – певно, наймолодший український дизайнер з європейським визнанням. Але це не заважає їй навчатися в Коледжі Київського національного університету технологій та дизайну.

Молодий дизайнер Яна Червинська – наша випускниця, яка тісно співпрацює з університетом і є членом журі започаткованого в університеті Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів «Печерські каштани».

Так приємно, що інтерес до українських дизайнерів не згасає:

13.06.2016