Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.04

16 червня 2016 р. о 10.00

В ауд. 1-0301 КНУТД відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.06 – Технологія полімерних і композиційних матеріалів.

СЕНИК Ілони Володимирівни

на тему: «РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ НА ОСНОВІ ПОЛІВІНІЛДЕНФТОРИДУ»

Науковий керівник:

доктор хімічних наук, професор Барсуков В’ячеслав Зіновійович, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії, КНУТД.

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор, Білошенко Віктор Олександрович, професор кафедри  прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон, КНУТД.

доктор технічних наук, професор, Плаван Вікторія Петрівна, завідувач кафедри  прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон, КНУТД.

КУРИПТІ Ярослава Анатолійовича

на тему «РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ СТРУМОПРОВІДНИХ ГІБРИДНИХ КОМПОЗИТІВ»

Науковий керівник:

доктор технічних наук, доцент Савченко Богдан Михайлович, професор кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон, КНУТД.

Рецензенти:

доктор фіз.-мат. наук, професор Ковальчук Олександр Васильович, завідувач кафедри фізики КНУТД

Роботи виконані у Київському національному університеті технологій та дизайну.

16.06.2016