Наші студенти у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів з хутра «Ремікс-Євразія»

В рамках довготривалої та корисної співпраці, закріпленої Резолюцією Форуму молодих хутровиків, створено спільний проект – Міжнародний конкурс молодих дизайнерів з хутра «Ремікс-Євразія». Цей конкурс було оголошено і в Київському національному університеті технологій та дизайну.

Після конкурсного відбору від нашої країни маємо двох фіналістів. Це студентки 4-го курсу нашого університету Тетяна Богомазюк та Наталя Губаль.

Дівчата будуть відстоювати честь країни та університету у фіналі конкурсу, що пройде в листопаді 2016 року, а потім вони автоматично стануть учасниками конкурсу «Ремікс-Інтернешнл» у Мілані в березні 2017 року.

Українська асоціація хутровиків всіляко допомагає і підтримує дівчат-фіналісток. Виготовляти свої конкурсні вироби вони будуть з допомогою спеціалістів на одному з найкращих хутрових підприємств України.

Ми пишаємось нашими студентками та бажаємо їм перемоги і творчих злетів!

29.06.2016