СОТ «Молодіжний» - найкраще місце для оздоровлення та тренувань студентів

Спортивно-оздоровчий табір «Молодіжний» відкриває секрети літнього відпочинку для студентів. Чисте повітря, чудове харчування, дружня атмосфера Молодіжного створили сприятливі умови  для оздоровлення студентів КНУТД, тренування спортсменів та підготовки до нових стартів  та досягнень.

Завдяки підтримці профспілки студентів університету, влітку  в університетському таборі  було організовано спортивно - тренувальні збори по закінченню яких були проведені змагання  збірних  КНУТД з футболу, волейболу та настільного тенісу.

За результатами проведених змагань з настільного тенісу було визначено переможеця - Руденко Романа.

В змаганнях з футболу перемогу здобула команда випускників спортсменів  КНУТД.

Кульгук Роман, Пугач Євген, Фоменко Руслан  отримали перемогу в турнірі з «Американки».

Студенти та спортсмени вдячні працівникам СОТ «Молодіжний», студентській профспілці та університету за яскраві враження та гарний відпочинок.

06.09.2016