МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА EDUCATION ABROAD

03.04.2009-05.04.2009
Центр ділового та культурного співробітництва Український Дім
(вул. Хрещатик, 2)

Виставка проводиться Міністерством освіти і науки України спільно з Товариством «Знання України».

Міжнародна виставка «Education abroad» проводиться спільно зі спеціалізованою виставкою «Освіта та кар'єра».

На виставці відвідувачі можуть:

• ознайомитися з учбовими закладами та з перших рук одержати інформацію;
  • узнати про можливості одержання освіти в інших країнах, а також про навчальні програми у закордонних навчальних закладах;
  • одержати вичерпну інформацію про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв і фондів.

Тематичні розділи виставки «Education abroad»:

• мовні курси
  • канікулярні програми
  • середня освіта
  • підготовка до вступу в університети
  • професійна підготовка та стажування
  • вища освіта
  • бізнес-програми.

Виставка «Education abroad» надасть можливість всім бажаючим одержати об'єктивну інформацію з перших рук про системи освіти різних країн, наукові роботи, умови вступу, фінансові умови навчання.

У виставці приймуть участь закордонні університети, бізнес-школи, коледжі, школи гостинного менеджменту і туризму, середні школи, мовні школи, а також національні освітянські асоціації різних країн.

Місце проведення: Київ, Український Дім, вул. Хрещатик, 2.

25.03.2009