КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ

10 листопада 2025 року, з нагоди Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, відбулося засідання студентського наукового гуртка «Крос-культурний менеджмент та навички ділового спілкування у сфері гостинності» кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Цей день є чудовою нагодою підкреслити життєво важливу роль науки у сприянні миру, сталому розвитку та добробуту суспільства.

Під час зустрічі учасники обговорили тему «Причини виникнення конфліктів і методи їх ефективного вирішення в готельно-ресторанному бізнесі та туризмі». Молоді науковці проаналізували типові причини конфліктних ситуацій у сфері гостинності, визначили шляхи їх попередження та розглянули роль комунікаційної культури у налагодженні ефективної взаємодії персоналу.

Такі заходи сприяють розвитку аналітичного мислення, дослідницьких умінь і формують професійні компетентності майбутніх фахівців туристичної індустрії, орієнтованих на якісний сервіс, толерантність і культуру спілкування.

11.11.2025