УЧАСТЬ ЧЛЕНА НАУКОВОГО ГУРТКА «ПЕРСПЕКТИВИ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ» В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

05-07 червня 2024 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся другий тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який проходив під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. За результатами конкурсу член наукового гуртка «Перспективи альтернативної енергетики» студент гр. БКІ-21 Дебрін Дмитро отримав диплом 2 ступеню, представивши наукову роботу «Паливні елементи як джерело живлення для електромобільних транспортних засобів» (науковий керівник – проф. Шведчикова І.О.).

При написанні наукової роботи для прοвeдeння експериментальних дοсліджeнь Дебрін Д. виκοристοвував eκспeримeнтальний зразоκ паливного елементу Horizon FCJJ-22 Fuel Cell типу Міκрο-DEFС, наданий кафедрі комп’ютерної інженерії та електромеханіки КНУТД університетом-партнером з Німеччини – Кооперативним державним університетом Баден-Вюртемберг Штутгарт (Duale Hochschule Baden-Wuerttemberg Stuttgart, DHBW Stuttgart).

Вітаємо переможця та бажаємо нових здобутків!