Студентський науковий гурток «Використання сучасних технологій в інтер’єрі»

Локація: ауд. 1-0296, корпус 1

Організатори:

кафедра дизайну інтер’єру і меблів

Керівники гуртка:

к.т.н., доц. Булгакова Т.В.,

д.філос. Агліуллін Р.М.

План роботи гуртка

Важливі дати

Мета діяльності наукового гуртка: Виявляти інноваційні підходи, принципи та відповідні їм прийоми та методи використання сучасних технологій в інтер’єрі і меблях, підвищення професійного рівня майбутніх фахівців у дизайні середовища.

Основні завдання: аналіз матеріалів та технологічного досвіду виробництва меблів; аналіз властивостей та технологій використання сучасних матеріалів в інтер’єрі; виявлення особливостей застосування сучасних технологій обладнання інтер’єру; виявлення особливостей технології розробки інтер’єрів та меблів житлових та громадських приміщень.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: дизайн інтер’єру, дизайн меблів.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР У РАМКАХ РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА «ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ІНТЕР’ЄРІ»