Спеціальність: 182 – Технології легкої промисловості
Освітня програма «Конструювання та технології швейних виробів»
Рівень вищої освіти: бакалавр, магістр
Адреса:
01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 1, ауд. 1-0302 (викладацька).
Телефон для довідок: +38044-256–21–84, +38044-256–29–71
e-mail:
Сторінка кафедри в https://www.facebook.com/kepoknutd/
Сторінка кафедри в https://www.instagram.com/ed_knutd/
Кафедра моди та стилю забезпечує підготовку кадрів у галузі знань 18 – Виробництво та технології за спеціальністю 182 – Технології легкої промисловості за трьома рівнями вищої освіти:
Навчання проводиться за держзамовленням та за кошти фізичних чи юридичних осіб.
Вступ на навчання для отримання освітнього ступеня бакалавр чи магістр проводиться згідно «Правил прийому до Київського Національного Університету технологій та дизайну».
Телефони та контакти приймальної комісії
Адреса: 01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 4, 2 поверх, ауд. 4-0206
Телефон для довiдок: +38 044-256-29-75
+38044-280-55-45
+38073-232-43-43
+38096-232-43-43
+38050-232-43-43
e-mail: pk@knutd.edu.ua
ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Під час навчання за освітньою програмою Конструювання та технології швейних виробів здобувачі вищої освіти опановують методи, способи та засоби проєктування, конструювання та виготовлення швейних виробів, навчаються користуватися різними нормативними документами, системами контролю та управління якістю, ознайомлюються з основами експертизи якості технологічних процесів виготовлення швейних виробів та самих швейних виробів, поглиблено вивчають властивості матеріалів, з яких виготовляють швейні вироби, та оформлюють мотивовані висновки.
Студенти активно залучаються до вирішення складних науково-технічних задач. Вже з 3-го курсу навчання вони беруть активну участь у науково-дослідній роботі кафедри. Студенти готують реферати з наукових питань, роблять доповіді на конференціях та наукових семінарах.
Кафедра постійно працює над вдосконаленням практичної підготовки студентів. Згідно навчального плану, студенти проходять два види практик: навчальну та виробничу. Навчальна практика проводиться на лабораторній базі КНУТД. Виробнича практика проходить на підприємствах галузі виробництва та технологій легкої промисловості.
Студенти, що навчаються за освітньою програмою Конструювання та технології швейних виробів беруть активну участь та виборюють призові місця у щорічних конкурсах студентських наукових робіт, міжнародних та всеукраїнських конкурсах «Печерські каштани», «Сузір’я «Каштан»» та інших.
Випускники освітньо-професійної програми «Конструювання та технології швейних виробів» завдяки набутим знанням є затребуваними фахівцями ринку праці. Сьогодні вони працюють на державних та комерційних підприємствах з виготовлення сучасного одягу в Україні та за кордоном, керують власними підприємствами з виробництва та ремонту швейних виробів, обіймають посади президентів фірм, директорів, головних інженерів, інженерів-технологів, інженерів-конструкторів, інженерів з якості та експертів митної служби.
Випускниками кафедри є найбільш відомі українські модельєри: Михаїл Воронін, О. Гапчук, Крістіна Бобкова, Айна Гассе, Діана Дорожкіна, Альона Сереброва, директори ЗАТ «Вікторія» Матуляк О. С., ВАТ «Елегант» Вільшанська Н. І., генеральний директор Черкаського виробничого швейного об'єднання Бойко К. В., голова правління Чернівецького АТВТ «Трембіта» Станкевич С. О., голова АТ «Смірнова-Ласточкіна» Чуренова Е. П., директор будинку моделей Корсуненко Г. І., головний технолог ВАТ «Каштан» Константиненко Т. І.
За результатами навчання здобувачі вищої освіти здобувають такі знання та професійні навички:
Місцями професійної діяльності бакалавра з технологій легкої промисловості за освітньою програмою Конструювання та технології швейних виробів є:
Студенти кафедри моди та стилю за результатами здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мають можливість продовжити навчання в магістратурі за освітньо-професійною (1 рік 4 міс.) програмою магістерської підготовки Конструювання та технології швейних виробів й отримати освітню кваліфікацію магістр з технологій легкої промисловості.
ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ
Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом про повну вищу освіту за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості:
Під час навчання студенти спеціальності 182 Технології легкої промисловості, освітньої програми Конструювання та технології швейних виробів, набувають глибокі знання, а також опановують професійні компетентності у сфері креативного проектування та інноваційних технологій виготовлення швейних виробів та науково-дослідної діяльності щодо розробки новітніх технологій швейного виробництва.
За результатами навчання здобувачі вищої освіти здобувають такі знання та професійні навички:
Місцями професійної діяльності магістра з технологій легкої промисловості за освітньою програмою Конструювання та технології швейних виробів є:
на посадах:
При факультеті мистецтва і моди КНУТД діє аспірантура за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості, а відповідно студенти кафедри моди та стилю мають можливість пройти навчання в аспірантурі, захистити дисертацію та отримати науковий ступень доктора філософії.
Студенти під час здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мають можливість одержати військову освіту та отримати відповідний диплом державного зразка.
Усім студентам, які проживають в містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечене проживання в гуртожитку, розташованому неподалік навчальних корпусів університету.
ЩИРО ЗАПРОШУЄМО
вступати до Київського національного університету технологій та дизайну
на освітню програму
«Конструювання та технології швейних виробів»