VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Мехатронні системи: інновації та інжиніринг» - «MSIE-2024»

Шановні колеги!

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує вчених та здобувачів вищої освіти взяти участь у VIІI Міжнародній науково-практичній конференції «Мехатронні системи: інновації та інжиніринг» - «MSIE-2024», яка відбудеться 07 листопада 2024 року.

Мета конференції: популяризація наукових досягнень вітчизняної науки, обмін досвідом із представниками виробництва, споріднених ЗВО, наукових організацій України та зарубіжжя, а також обговорення шляхів та перспектив розвитку освітянської науки України.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Наукові напрями роботи конференції:

1)   Інновації та інжиніринг мехатронних, електротехнічних та електромеханічних систем;

2)   Інформаційні та комп’ютерно-інтегровані технології;

3)   Забезпечення якості освіти в умовах цифровізації суспільства.

Реєстрація участі та завантаження необхідної інформації: https://forms.gle/7XBqnyME6mydEWbc6

Прийом матеріалів до 30 жовтня 2024 року включно.

З більш детальною інформацією та вимогами можна ознайомитися у прикріпленому листі-запрошенні.

Відповідальний секретар: Антоніна ВОЛІВАЧ

моб: (066) – 423 – 99 – 25

Електронна адреса конференції:

Сайт конференції: msie.knutd.edu.ua

Сподіваємося на плідну співпрацю!

04.10.2024