КРУГЛИЙ СТІЛ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

12 січня 2022 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся круглий стіл зі стейкхолдерами з числа академічної спільноти, роботодавців, здобувачів вищої освіти та випускників. Ініціатором зустрічі від факультету індустрії моди виступили Людмила Зубкова, декан факультету індустрії моди КНУТД та Людмила Галавська, гарант освітньо-наукової програми «Технології легкої промисловості» підготовки докторів філософії за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості». Метою проведення круглого столу було громадське обговорення проєкту освітньо-наукової програми, модернізованої відповідно до затвердженого МОН України стандарту вищої освіти (наказ від 08.11.2021, №1200).

У круглому столі взяли участь представники академічної спільноти Хмельницького національного університету (Алла Славінська, д.т.н., проф.), Львівського торговельно-економічного університету (Леся Пелик, д.т.н., проф.), Київського фахового коледжу прикладних наук (Ганна Щуцька д.т.н., доц.), Херсонського національного технічного університету (Оксана Закора, к.т.н., доц.), Луцького національного технічного університету (Людмила Назарчук, к.т.н., доц.), Мукачівського державного університету (Оксана Козарь д.т.н., проф.).

До обговорення також долучилися бізнес-партнери КНУТД: Людмила Іванова, директор ТОВ «Дана Мода», Тетяна Людвиченко, заступник директора ПрАТ «Софія», к.т.н., та Володимир Яворський, провідний науковий співробітник ДП «КиївНДІТГП», к.т.н.

Стейкхолдери висловили свої зауваження й пропозиції щодо змістового наповнення профілю освітньо-наукової програми; переліку компетентностей і програмних результатів, заявлених в освітньо-науковій програмі та освітніх компонентів, що забезпечують їх набуття.

Факультет індустрії моди, в особі декана та гаранта освітньо-наукової програми, висловлює усім учасникам круглого столу, своїм стратегічним партнерам в освітній діяльності, щиру вдячність за співпрацю, активну позицію та підтримку на шляху модернізації згідно зі стандартом вищої освіти освітньо-наукової програми «Технології легкої промисловості» для здійснення в КНУТД підготовки фахівців третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості».