ТВОРЧА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ДИЗАЙНУ НА ВИСТАВКОВОМУ МАЙДАНЧИКУ «СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ»

Кафедра мистецтва та дизайну костюма продовжує співпрацю з Національним заповідником «Софія Київська». Виставка «КОСТЮМОТЕКА: УКРАЇНСЬКЕ БАРОКО», яка презентує творчі роботи  студентів і викладачів кафедри, триває вже другий місяць.

Студенти і викладачі факультету дизайну на виставці в НЗ «Софія Київська»

7 лютого 2023 року виставковий майданчик став місцем події, у рамках якої відбулося професійне спілкування здобувачів освіти і викладачів Факультету дизайну КНУТД. Учасниками зустрічі стали здобувачі освіти, які навчаються за освітньою програмою «Дизайн одягу» – бакалаври всіх курсів (гр. БДо1,2-22, БДо1,2-21, БДо1-3-20, БДо1,2-19), магістри першого року навчання (гр. МгД2-22), а також науково-педагогічні працівники: Оксана Пасько, декан Факультету дизайну, Калина Пашкевич, завідувач кафедри мистецтва та дизайну костюма, Данило Косенко, завідувач кафедри дизайну інтер’єру і меблів, викладачі кафедри мистецтва та дизайну костюма: Тетяна Кротова, Наталія Чупріна, Галина Кокоріна, Ірина Давиденко, Петро Гаркін, Олена Герасименко, кафедри мультимедійного дизайну: Валерій Скляренко, Аліна Шаура та інші.

Колектив Факультету дизайну на виставці «КОСТЮМОТЕКА: УКРАЇНСЬКЕ БАРОКО»

Куратор виставки Галина Кокоріна, кандидат технічних наук, доцент кафедри мистецтва та дизайну костюма провела екскурсію виставковими залами «Хлібні», розповіла про етапи роботи з відтворення історичного українського одягу, а також про особливу роль Будинку моделей «Хрещатик», експозиція моделей якого представлена в іншому залі, у становленні української моди.

Куратор виставки Галина Кокоріна під час лекції для відвідувачів виставки

Студенти із захопленням слухали лекцію, ставили запитання, розглядали художнє і конструктивне рішення реплік історичного костюма, цікавились історією українського національного вбрання XVIII – XIX століття.

Виставка триває до кінця лютого за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24. Запрошуємо всіх бажаючих!

Студенти та викладачі кафедри МКД в НЗ «Софія Київська»

Фрагменти події лінк