ПРИЙОМ ЗВІТІВ З ПРАКТИКИ НА КАФЕДРІ МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ КОСТЮМА

Із 06 лютого по 04 березня 2023 року здобувачі освіти бакалаврського і магістерського рівнів освіти кафедри МДК пройшли практику на підприємствах фешн-індустрії, в музеях та національних заповідниках України та інших установах в Україні та закордоном, зокрема, в Національному музеї народної архітектури та побуту України; Національному науково-природничому музеї НАН України; Київському зоологічному парку; Національному музеї історії України; оранжереї ВДНГ та Національного ботанічного саду ім. Гришка; Національному заповіднику «Софія Київська». Також базами практики стали: бренд модного одягу «FROLOV», ТОВ «Фролов Харт»; бренд модного одягу «KASS», ФОП Касс Б.В.; ФОП Качур Н. Ю.; ТОВ «Дана мода»; ФОП Мазур Є. М.; ТОВ «Рекламний текстиль»; ТОВ «Герольдмайстер»; трикотажна фабрика «РОЗА»; дизайн-студія «i-CHEF by Irina Makhinko»; дизайн-студія «Agajan»; швейне підприємство «Bahor» (Ліон, Франція); трикотажнє підприємство «Тунляо Хенгда» (Китай)  та багатьох інших.

14 березня 2023 року відбувся прийом звітів з практики та перегляд виконаних робіт здобувачів освіти бакалаврського рівня (ОП «Дизайн одягу» та «Дизайн (за видами)») та магістерського рівня (ОП «Дизайн (за видами)») кафедри мистецтва та дизайну костюма. Приймали звіти та переглядали роботи науково-педагогічні працівники кафедри МДК: Калина Пашкевич, завідувачка кафедри МДК, доктор технічних наук, професор;  Наталія Чупріна, доктор мистецтвознавства, професор; Тетяна Кротова, доктор мистецтвознавства, професор; Галина Кокоріна, кандидат технічних наук, доцент; Олена Герасименко, доктор філософії, доцент; Петро Гаркін, доцент; та науково-педагогічні працівники факультету Дизайну: Оксана Пасько, декан факультету дизайну, кандидат педагогічних наук, доцент; Данило Косенко, завідувач кафедри ДІМ, кандидат мистецтвознавства; Володимир Тименко, завідувач кафедри МД, доктор педагогічних наук, професор; Наталія Кравченко, завідувачка кафедри ГД, кандидат мистецтвознавства, доцент та інші.

Здобувачі освіти та керівники практики від КНУТД кафедри МДК відзвітували про проходження практики та отримані результати, показали готові вироби, виготовлені під час проходження практики.

Перегляд робіт здобувачів освіти кафедри МДК, виконаних в рамках завдань практичної підготовки

Перегляд робіт здобувачів освіти 1 курсу – навчальна практика (керівник практики Петро Гаркін, доцент)

Результати навчальної практики презентують здобувачі освіти 2 курсу, ОП «Дизайн одягу» (керівник –Тетяна Кротова)

Ювелірні вироби, виготовлені здобувачами під час виробничої практики, Ольгою Дмитраковою, Анастасією Колесник
(керівник практики – Галина Кокоріна)

Моделі, виконані в техніці апсайклінг, в рамках виробничої практики (3 курс) здобувачами освіти:  Яною Науменко,  Анастасією Білою, Юлією Ветровою
(керівник практики – Галина Кокоріна)

Ескізи та моделі одягу з колекції студентки Діани Скічко, виготовлені в рамках переддипломної практики (4 курс) (керівник практики – Олена Герасименко)

Здобувач магістерського рівня Аліна Монько
виготовила колекцію жіночої білизни
в рамках виробничої практики
Моделі фірмового одягу, виконані
на підприємстві «Рекламний текстиль»
студенткою Лілією Кара
(керівник практики від КНУТД – Галина Кокоріна)
Реконструкція сукні 1920-х років,
виконана Вікторією Новіковою
підчас виробничої практики

Захід був корисним і пізнавальним, адже здобувачі освіти різних курсів мали можливість ознайомитись із результатами завдань, виконаних в рамках практики здобувачами освіти інших курсів, обмінятись досвідом, а керівники практики – висловити свої думки, дати поради з удосконалення виробів.

Моделі одягу, виконані студентами під час виробничої та переддипломної практик, були рекомендовані кафедрою мистецтва та дизайну костюма для участі в конкурсах дизайнерів одягу та показах мод різного рівня.