УЧАСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ У СПІЛЬНІЙ НАРАДІ ЩОДО РОЗРОБКИ РЕЧОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

19 вересня 2023 р. було проведено спільну нараду на базі Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України з залученням уповноважених представників Центрального управління Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України, Центрального управління забезпечення авіації та протиповітряної оборони Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України, Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, представників Університету – Людмили Ганущак-Єфіменко, проректора з наукової та інноваційної діяльності, доктора економічних наук, професора; Наталії Остапенко, декана факультету мистецтв і моди, доктора технічних наук, професора; викладачів кафедри моди та стилю, Галини Олійник, доктора філософії, Алли Рубанки, кандидата технічних наук, доцента.

Учасники наради обговорили актуальні питання щодо наявного стану речового забезпечення льотного складу військової авіації України, зокрема питання забезпечення військовослужбовців надійним, ефективним захисним одягом, сумісним з іншими засобами індивідуального захисту та спорядженням.

За результатами зустрічі ухвалено рішення виконання спільного наукового дослідження щодо розроблення і вдосконалення льотно-технічного екіпірування льотного складу авіації.

Зазначимо, така тематика відповідає напрямам наукових досліджень викладачів кафедри моди та стилю і діяльності наукових гуртків «Створення нових видів спеціального, виробничого, форменого одягу з прогнозованими характеристиками» та «Дизайн одягу з використанням інформаційних технологій», що дасть можливість залучити студентів освітньої програми «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів легкої промисловості» до важливого завдання підвищення обороноздатності України в умовах війни та наближення Перемоги.