ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРСОНАЛЬНУ ХУДОЖНЮ ВИСТАВКУ УЛЯНИ БАЛАН «УРОЖАЙ»

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує на персональну художню виставку Уляни Балан «Урожай».

Відкриття відбудеться 1 листопада 2023 року о 11:20 у виставковому центрі КНУТД «Мистецький простір».

Уляна Балан – українська мисткиня, членкиня Національної спілки художників України, дослідниця сучасного образотворчого мистецтва, старший викладач кафедри цифрового мистецтва Київського національного університету технологій та дизайну. Здобула освіту в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури в майстерні книжкової графіки професора Г. І. Галинської та асистентуру-стажування графічного факультету НАОМА.  Працює в галузі живопису, графіки та ілюстрації.

Художня виставка «Урожай» – це захопливий творчий проєкт, що представляє яскраву колекцію із 18 робіт талановитої художниці, яка демонструє свою майстерність у графічній техніці граттажу.

Детальна інформація та галерея робіт – на сторінці виставки.