КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ПЕРЕМОГА НАУКОВЦІВ КНУТД У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ 2024 РОКУ ЗА МІЖНАРОДНИМИ ПРОЄКТАМИ ERASMUS+

Київський національний університет технологій та дизайну із гордістю повідомляє

про успішне проходження конкурсного відбору у складі консорціуму університетів-партнерів

в рамках міжнародної грантової програми проєктів Erasmus+!

Науковці факультету дизайну КНУТД здобули перемогу разом із зарубіжними партнерами із проєктною заявкою під назвою «Інновації у сфері розумних і цифрових професійних навичок для текстильної промисловості» (InnovaTex) та отримають грантову підтримку в рамках конкурсу Erasmus-EDU-2024-CB-VET (Capacity Building in Vocational Education and Training), що спрямований на розвиток потенціалу у сфері професійної освіти та навчання.

Проєкт InnovaTex, що триватиме з 2024 по 2027 рік під керівництвом декана факультету дизайну, д.т.н., проф. Калини Пашкевич, спрямований на безперервне професійне навчання в галузі 3D-smart текстильних виробів шляхом оновлення існуючих програм професійно-технічного навчання та інтеграції принципів 3D-smart текстильних виробів у навчальні програми професійно-технічної освіти, а також покращення цифрових та інноваційних навичок, пов’язаних з технічним текстилем, у викладачів та працівників текстильних компаній Молдови та України.

До участі у проєкті залучені партнери з Румунії, Греції, Італії, України та Молдови. Зокоема такі установи, як Національний науково-дослідний інститут текстилю і шкіри (INCDTP) в Румунії, Грецькі - Університет Західної Аттики (Panepistimio Dytikis Attikis) та Інститут Розвитку креативного мислення (Dimiourgiki Skepsi Anaptyxis), Італійський центр постійного навчання (CIAPE), Херсонський національний технічний університет, Технічний університет Молдови та Центр передового досвіду легкої промисловості у Кишиневі.

В рамках проєкту InnovaTex буде використано досвід та компетенції європейських університетів і постачальників професійного навчання, адаптуючи їх до потреб професійно-технічної освіти в Україні та Молдові. Це дозволить значно підвищити рівень кваліфікації, можливості та конкурентоспроможність випускників на ринку праці через розробку нових інноваційних освітніх програм, які формують цифрові, екологічні та смарт-технологічні навички, пов'язані з 3D-проєктуванням.

Бажаємо виконавцям успіхів та натхнення у реалізації проєкту!

26.08.2024