КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності

«Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Запрошуємо студентів ЗВО взяти участь

у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

2021 – 2022 н.р.

зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1179 від 05.11.2021 на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» у 2021 – 2022 н.р.

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі здобувачі) у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах, студенти з інших країн.

Студентські наукові роботи, що подають на Конкурс, мають відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605. У разі порушення вимог Положення наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

 

Термін подання наукових робіт здобувачів (не більше трьох наукових робіт від ЗВО) для участі в II турі Конкурсу – не пізніше 15.02.2022 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

 

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» відбудеться .... У зв’язку з введенням на території України воєнного стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року No64/2022) та відповідно до листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 11.03.2022 року No22.1/10-400 терміни проведення другого туру конкурсу переносяться. Слідкуйте за інформацією на сайті.

 

КОНКУРСНІ РОБОТИ НАДСИЛАТИ НА АДРЕСУ:

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Київський національний університет технологій та дизайну,

вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка)

Київ – 11,

01011

 

ЕЛЕКТРОННИЙ ПРИМІРНИК НАУКОВОЇ РОБОТИ НАДСИЛАТИ НА E-MAIL[email protected].  

 

Контактні особи:

Касич Алла Олександрівна – завідувач кафедри управління та смарт-інновацій, доктор економічних наук, професор, тел.: (067) 532-85-87;

Бугас Наталія Валеріївна – доцент кафедри управління та смарт-інновацій, кандидат економічних наук, доцент, тел.: (093) 307-68-48.

 

Запрошення