КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Запрошуємо студентів взяти участь у

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2017-2018 н.р.

зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. №1364, на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» у 2017-2018 н.р. (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у вищих навчальних закладах України.

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. за №605, та «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності”», затвердженого Вченою Радою Київського національного університету технологій та дизайну. У разі порушення вимог Положення наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

Термін подання наукових робіт студентів інших ВНЗ (не більше трьох наукових робіт від ВНЗ) для участі у II турі Конкурсу – не пізніше 15.02.2018 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

 

Два етапи проведення конкурсу:

  • перший етап – до 30.03.18 р. - заочний (рецензування наукових робіт).
  • другий етап – 24 квітня 2018 року - очний у формі науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу) зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

 

Наукові роботи подаються українською мовою у друкованому вигляді та надсилаються на електронну пошту: .

 

Вимоги щодо оформлення конкурсних робіт

 

Студенти ВНЗ, наукові роботи яких за результатами рецензування претендують на нагородження, будуть запрошені особисто для участі у підсумковій науково-практичній конференції. Усі витрати, пов’язані з участю студентів у підсумковій конференції, бере на себе вищий навчальний заклад, представником якого є учасник другого туру (п. 7.3. Положення МОН про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей).

 

Конкурсні роботи надсилати за адресою:

Київський національний університет технологій та дизайну

галузевій конкурсній комісії зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

вул. Немировича-Данченка, 2

Київ – 11

01011

 

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044) 256-84-50;
(044) 256-29-95; (044) 256-84-27

 

Контактні особи:

Касич Алла Олександрівна – завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор, т. (067) 532-85-87;

Бондаренко Світлана Михайлівна – доцент кафедри менеджменту, кандидат економічних наук, доцент, т. (096) 355-62-59.

 

Сподіваємось на плідну співпрацю.