КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності

«Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Запрошуємо студентів ЗВО взяти участь

у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

2021 – 2022 н.р.

зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1179 від 05.11.2021 на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» у 2021 – 2022 н.р.

До участі в Конкурсі запрошуються студенти, які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі здобувачі) у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах, студенти з інших країн.

Студентські наукові роботи, що подають на Конкурс, мають відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605, та «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», затвердженого Вченою Радою Київського національного університету технологій та дизайну. У разі порушення вимог Положення наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

 

Термін подання наукових робіт здобувачів (не більше трьох наукових робіт від ЗВО) для участі в II турі Конкурсу – не пізніше 15.02.2022 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

 

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» відбудеться 20 квітня 2022 року.

 

КОНКУРСНІ РОБОТИ НАДСИЛАТИ НА АДРЕСУ:

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Київський національний університет технологій та дизайну,

вул. Немировича-Данченка, 2

Київ – 11,

01011

 

ЕЛЕКТРОННИЙ ПРИМІРНИК НАУКОВОЇ РОБОТИ НАДСИЛАТИ НА E-MAIL[email protected]  

 

Контактні особи:

Касич Алла Олександрівна – завідувач кафедри управління та смарт-інновацій, доктор економічних наук, професор, тел.: (067) 532-85-87;

Бугас Наталія Валеріївна – доцент кафедри управління та смарт-інновацій, кандидат економічних наук, доцент, тел.: (093) 307-68-48.

 

Запрошення