КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості»

Запрошуємо студентів взяти участь у

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2017-2018 н.р.

з галузі знань «Технології легкої промисловості»!

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.10.2017 р. №1364, на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості» у 2017-2018 н.р. (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у вищих навчальних закладах України.

Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. за №605, та «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань “Технології легкої промисловості”», затвердженого Вченою Радою Київського національного університету технологій та дизайну. У разі порушення вимог Положення наукові роботи, за рішенням галузевої конкурсної комісії, знімаються з розгляду.

Термін подання наукових робіт студентів Київського національного університету технологій та дизайну для участі у I турі Конкурсу – не пізніше 15.01.2018 року

Термін подання наукових робіт студентів інших ВНЗ (не більше трьох наукових робіт від ВНЗ) для участі у II турі Конкурсу – не пізніше 15.02.2018 року (дата відправлення встановлюється за поштовим штемпелем).

 

Два етапи проведення конкурсу:

 • перший етап – до 30 березня 2018 р. - заочний (рецензування наукових робіт).
 • другий етап – 26 квітня 2018 року - підсумкова конференція Конкурсу, яка відбудеться у рамках XVІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

 

Наукові роботи повинні відповідати тематиці конкурсу за наступними секціями:

 • виробництво швейних та трикотажних виробів;
 • проектування та виготовлення виробів зі шкіри;
 • матеріалознавство та експертиза текстильних матеріалів;
 • дизайн;
 • хімічні технології в легкій промисловості;
 • енергозбереження та енергоефективність технологій легкої промисловості;
 • мехатроніка та комп’ютерні технології в індустрії моди;
 • економіка та бізнес-технології у легкій промисловості;
 • підприємництво і бізнес в індустрії моди.

 

Наукові роботи подаються українською мовою у друкованому вигляді та надсилаються на електронну пошту: .

 

Вимоги щодо оформлення конкурсних робіт

 

Студенти ВНЗ, наукові роботи яких за результатами рецензування претендують на нагородження, будуть запрошені особисто для участі у підсумковій науково-практичній конференції. Усі витрати, пов’язані з участю студентів у підсумковій конференції, бере на себе вищий навчальний заклад, представником якого є учасник другого туру (п. 7.3. Положення МОН про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей).

 

Конкурсантам надається право безкоштовної публікації тез за матеріалами поданих на Конкурс наукових робіт у збірнику тез XVІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі» (вимоги до оформлення тез).

 

Конкурсні роботи надсилати за адресою:

Київський національний університет технологій та дизайну

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості»

вул. Немировича-Данченка, 2

Київ – 11

01011

 

Додаткова інформація у представника Оргкомітету Інни Єрмоленко
(тел.:  +38 044 256-84-27, )

 

Сподіваємось на плідну співпрацю.