Єлизавета Павлівна ІСАКОВА, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри філології та перекладу.
Працює в КНУТД з 2023 р. У 1994 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут з відзнакою за спеціальністю «Педагогіка та психологія (дошкільна)», у 1997 році – Краматорський економіко-гуманітарний інститут за спеціальністю «Мова і література (англійська)». У 2001 році захистила дисертаційне дослідження «Ергономічні характеристики категорій англійського дієслова» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук. У 2001 році здобула вчене звання доцента кафедри мовної підготовки Донбаської державної машинобудівної академії. З 2018 по 2020 рік – докторантура Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих імені Івана Зязюна при НАПН України.
Авторка понад 60 наукових та навчально-методичних публікацій. Учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій. У 2017 проходила стажування за кордоном (Польща).
Викладає дисципліни: «Іноземна мова для академічних цілей», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Практика англійської мови», «Фонетика англійської мови».

|
Іван Ярославович Дзира, кандидат філологічних наук, доктор історичних наук, профессор.
Працює в КНУТД з 1990 р., на кафедрі філології та перекладу – з 2023 року. У 1990 р. з відзнакою закінчив Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка. У 1995 р. здобув науковий ступінь кандидата філологічних, а в 2007 р. – доктора історичних наук. Вчене звання професора кафедри педагогіки та методики професійного навчання присвоєне в 2012 р. Опублікував понад 150 наукових і науково-методичних праць, зокрема монографію та посібник із грифом МОН України (у співавторстві). Підготував двох кандидатів наук. У 2021-2022 рр. працював екзаменатором Національної комісії зі стандартів державної мови.
Викладає дисципліни: «Ділова українська мова», «Українська мова як іноземна», «Українська мова для академічних цілей».

|
Ірина Іванівна СЄРЯКОВА, доктор філологічних наук, профессор, заслужений працівник освіти.
Працює в КНУТД з 2023 р. У 1980 р. закінчила з відзнакою Київський державний педагогічний інститут іноземних мов та здобула кваліфікацію вчителя англійської та французької мов. У 2012 р. захистила докторську дисертацію «Соматикон англомовних дискурсивних практик» за спеціальностями 10.02.04 – германські мови, 10.02.15 – загальне мовознавство.
Спеціаліст у галузі комунікативної лінгвістики, прагмалінгвістики, невербальної семіотики, крос-культурної комунікації, перекладу, викладання теоретичних та практичних аспектів сучасної англійської мови.
Автор 108 наукових робіт, у тому числі 3-х посібників, науковий керівник 19 захищених кандидатських дисертацій українських та закордонних здобувачів. Член ВГО «Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики», член міжнародної спілки "Arab Society of English Language Studies" (ASELS).
Викладала в Warner Pacific College, м. Портланд, Орегон, США; читала лекції в Тяньцзіньскому університеті іноземних мов, м. Тяньцзінь, КНР; брала участь у виконанні міжнародного освітнього проєкту Темпус, проходила стажування за програмою Еразмус + в університетах Європи.
За вагомі результати в міжнародній діяльності нагороджена Угорським Золотим Хрестом “За досягнення” (2014), Золотою медаллю Італійської Спілки Данте Аліг’єрі (2017), Почесною грамотою Посольства КНР в Україні (2017), Золотою табличкою та Почесною грамотою Тяньцзіньского університету іноземних мов, КНР (2020).
Викладає дисципліни: «Теорія и практика письмового перекладу з англійської мови», «Зіставна граматика англійської та української мов», «Теорія мовної комунікації».

|
Олена Володимирівна ЮФЕРЕВА, доктор філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2023 р. У 2000 р. закінчила з відзнакою Запорізький державний університет. 2004 року захистила кандидатську дисертацію. Після закінчення докторантури у Дніпропетровському національному університеті здобула науковий ступінь доктора філологічних наук.
З 2011 по 2016 рр. – доцент кафедри журналістики Запорізького національного технічного університету. 2016-2017 рр. – професор кафедри слов’янської філології Запорізького національного університету. З 2017 по 2023 – професор кафедри світової літератури та теорії літератури факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.
З 2018 по 2022 рр. – член спеціалізованої вченої ради Д 08.051.12 Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (з 2018 по 2022 рр.). У 2018-2020 рр. – член журі з конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів (Мала академія наук України).
Пройшла міжнародні наукові стажування: «Виклики багатомовної освіти в Україні», University of Tartu, Естонія (2017), «Інноваційний навчальний заклад 21 століття – Європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії», Uczelnia Nauk Społecznych, Польща (2017), «Інтеграція університетів у глобальний освітній простір: розвиток міжнародного співробітництва», Науково-технологічний університет Шеньсі, Китайська Народна Республіка (2022). Взяла участь у тренінгах Міжнародної школи педагогічної майстерності в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми «Create Creative Entrepreneurs Leaders School» від British Council Ukraine (2022).
Науковий доробок складає більш ніж 100 наукових, навчально-методичних праць, опублікованих у фахових виданнях України та закордоном, з них – 2 монографії, 1 – колективна монографія, 2 – статті у виданні, що входить до наукометричної бази Scopus.
Викладає дисципліни: «Зарубіжна література та література англомовних країн», «Іноземна мова (англійська)».

|
Наталія Миколаївна ГУДКОВА, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2007 р. Закінчила Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка у 1989 році, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна у 2003 році. У 2012 р. захистила дисертаційне дослідження «Становлення концепту «Ексклюзивність» у друкованому рекламному тексті XIX-XXI ст.» та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук. У 2017 році здобула вчене звання доцента кафедри іноземних мов.
Авторка понад 100 наукових праць і навчально-методичних робіт. Учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій. Неодноразово проходила стажування у закладах вищої освіти Великої Британії.
Керівниця студентського наукового гуртка «Економіка та бізнес», членкиня наукового комітету Міжнародної конференції «Діалог культур у Європейському освітньому просторі», постійна членкиня Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики (УАКЛіП)».
Відповідає за науково-методичне забезпечення викладання дисциплін «Іноземна мова фахового спрямування (для спеціальностей 131 Прикладна механіка, 133 Галузеве машинобудування)», «Ділова іноземна мова», «Виробнича практика 2 курсу (для спеціальності 035 Філологія)».
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Ділова іноземна мова (англійська)», «Перекладознавство і термінологія».

|
Світлана Євгенівна ДВОРЯНЧИКОВА, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД від 2015 р. 2004 року закінчила Донецький національний університет з відзнакою. 2014 року захистила дисертаційне дослідження «Поетика оніма в контексті комічних жанрів та сміхової культури» та здобула науковий ступінь кандидата наук за спеціальністю 10.02.15. – “Загальне мовознавство”. 2018 року здобула вчене звання доцента кафедри іноземних мов. 2021 року закінчила Університет Григорія Сковороди в Переяславі та здобула другу вищу освіту.
Авторка понад 90 наукових праць і навчально-методичних робіт. Гарантка освітньо-професійної програми «Українська мова і література та англійські філологічні студії» (рівень вищої освіти перший (бакалаврський), спеціальність 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями)).
Відповідає за науково-методичне забезпечення викладання дисциплін «Цікава українська: розмовний клуб» (для студентів-іноземців), «Ділова українська мова в перекладацькому аспекті», «Українська література від давнини до сучасності у світовому та культурному контексті», «Загальне мовознавство», навчальної практики І курсу підготовки бакалавра освітніх програм «Англійська мова: переклад у бізнес-комунікаціях» і «Середня освіта: англійська мова і література», «Українська мова і література та англійські філологічні студії», є відповідальною членкинею організаційного та наукового комітетів Міжнародної конференції «Діалог культур у Європейському освітньому просторі».

|
Ольга Євгенівна СИНЯВСЬКА, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2016 р. Закінчила Інститут філології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка в 2012 році. З 2012 року по 2015 рiк – аспірантка Інституту філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В лютому 2016 року захистила кандидатську дисертацію. Основні положення дисертаційного дослідження висвітлено у 18 публікаціях, 12 з яких надруковано у виданнях ВАК, 2 – в іноземних виданнях. У 2023 році здобула вчене звання доцента кафедри філології та перекладу.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (німецька)», «Іноземна мова (латинська)», «Латинська мова», «Практика німецької мови». Є членкинею організаційного та наукового комітетів Міжнародної конференції «Діалог культур у Європейському освітньому просторі».

|
Ірина Олександрівна КОРНЄЄВА, кандидат педагогічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2003 р. Закінчила Магаданський Державний педагогічний університет у 1989 році за фахом викладач англійської мови. З 2015 по 2018 рр. навчалась в аспірантурі КНЛУ. У жовтні 2019 року захистила кандидатську дисертацію з теми «Формування професійно орієнтованої англомовної компетентності у монологічному мовленні майбутніх дизайнерів». Авторка 30 наукових статей та тез, 9 навчально-методичних робіт, 1 навчально-методичного посібника. Учасниця міжнародних та всеукраїнських конференцій.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Практична граматика англійської мови».
Коло наукових інтересів: лінгвістика, методика викладання мов і культур.
Відповідає за роботу студентського наукового гуртка за напрямом «Дизайн» (підсекція «Дизайн реклами»).

|
Ірина Сергіївна ПШЕНИЧНА, кандидат педагогічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2019 р. У 2009 році закінчила Криворізький державний педагогічний університет, отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію вчителя мови (англійської) та зарубіжної літератури. У 2011 році закінчила Одеську національну юридичну академію, отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію юриста. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.09 – «Теорія навчання». Авторка понад 30 наукових праць.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».

|
Володимир Сергійович ДОРОШЕНКО, кандидат історичних наук, доктор наук з державного управління, доцент.
Закінчив Харківський державний університет ім. О.М. Горького, аспірантуру Московського державного університету ім. М.Ломоносова, Московський державний університет економіки, статистики, інформатики, докторантуру Національної академії державного управління при Президентові України.
Автор понад 60 наукових статей, навчально-методичних робіт, монографій. Учасник всеукраїнських і міжнародних конференцій, у тому числі з проблем перекладознавства, історії перекладу та методики навчання перекладу як спеціальності. Має певний практичний досвід синхронного перекладу.
Був одним із організаторів та керівників Інституту міжнародних відносин НАУ, сприяв формуванню та впровадженню новітньої системи мовної підготовки міжнародників, дипломатів. Ініціював створення першого в Україні Інформаційного центру Євросоюзу.
Обраний віце-президентом Асоціації вчених за інноваційний розвиток України. Є автором та керівником Міжнародного англомовного проекту «Музика – мова душі».
Викладає дисципліну «Іноземна мова (англійська)».

|
Кіра Анатоліївна ТКАЧЕНКО, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2022 р. Закінчила Донецький державний університет у 1994 році. У 2011 р. захистила дисертаційне дослідження та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук. У 2020 р. здобула другу вищу освіту – Донбаський державний педагогічний університет за спеціальністю «Україно-англійська філологія».
Сфера наукових інтересів: сінергетика у розвитку літературознавства та мовознавства, філософія мови, різновиди літературного слова в постмодернізмі, мова як основа національної ідентичності. Авторка понад 50 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі монографії за кордоном у співавторстві. У фахових виданнях України та за кордоном опубліковано понад 20 статей. Щорічно бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Ділова іноземна мова (англійська)», «Філологічне читання».
|
Тетяна Василівна ГУЛЕЙ, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2023 р. З 2008 по 2009 роки навчалася в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де отримала диплом магістра з відзнакою. З 2009 по 2013 роки навчалася в аспірантурі на кафедрі англійської філології в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відривом від виробництва. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Лексичні одиниці англійської мови як відображення урбанізаційних процесів». У 2015 році отримала диплом кандидата філологічних наук за спеціальністю Германські мови (ДК № 027228).
Бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, публікує наукові статті, укладає науково-методичні матеріали.
Напрямки дослідження: лексикологія, теорія номінації, семантика, семасіологія, етимологія, мовні й концептуальні картини світу.
Викладає дисципліни: «Зіставна граматика англійської та української мов», «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».
|
Олександр Олександрович МУНТЯН, кандидат філологічних наук, доцент.
Працює в КНУТД з 2023 року. У 2000 році закінчив Миколаївський державний університет імені В. О. Сухомлинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література». У 2008 році захистив дисертаційне дослідження та здобув науковий ступінь кандидата філологічних наук. У 2014 році здобув учене звання доцента. У 2020 році закінчив Херсонський державний університет за освітньою програмою «Філологія (Українська мова та література)» і здобув кваліфікацію Магістр філології за спеціальністю «Філологія (українська мова та література)».
Автор 40 наукових та навчально-методичних публікацій. Учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Входить до редколегії журналу «Термінологічний вісник» (Інститут української мови НАН України) (категорія Б). Проходив наукове стажування в Університеті Мохамеда V (Марокко) (квітень, 2018), у Тянзіньському інституті іноземних мов (Китайська Народна Республіка) (вересень – грудень 2019).
Викладає дисципліни: «Ділова українська мова», «Українська мова як іноземна».

|
Ксенія Борисівна КУГАЙ, доцент.
Працює в КНУТД з 2002 р. Закінчила Київський Державний Лінгвістичний Університет у 2001 році за спеціальністю «Мова та література (англійська та іспанська мови)», Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»). Авторка понад 50 наукових статей та тез, «Англо-українського термінологічного тлумачного словника з дизайну та текстилю» з грифом МОН України, 22 навчально-методичних робіт, співавторка 8 навчально-методичних робіт, співавторка навчальних посібників “Practical course of English” та “ESP: Design” з грифом МОН України, учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Виконує обов’язки координаторки Міжнародної конференції «Діалог культур у Європейському освітньому просторі». Керівниця наукового студентського гуртка за напрямом «Професійна освіта».
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Ділова іноземна мова (англійська)», «Практика англійської мови», «Розмовна англійська мова (Speaking club)».

|
Марина Олександрівна ВИШНЕВСЬКА, доцент.
Працює в КНУТД з 2003р. Закінчила Київський Державний Лінгвістичний Університет у 2001 році за спеціальністю «Мова та література (англійська мова)», Київський Національний університет технологій та дизайну в 2009 році за спеціальністю «Маркетинг» та Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»).
Авторка понад 20 наукових статей та понад 30 навчально-методичних робіт. Авторка навчальних посібників: Business communication, English for Specific Purposes: Marketing, English for Specific Purposes: Finance, співавторка навчального посібника “Legal English” та англо-українського словника юридичних термінів.
Є керівницею студентського наукового гуртка «Школа молодого лінгвіста».
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Ділова іноземна мова (англійська)», «Практика англійської мови», «Розмовна англійська мова (Speaking club)».

|
Iнна Iванівна БОРОЛIС, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 1999 р. Закінчила Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича (романо-германська філологія) у 1995 році. Авторка 16 методичних вказівок, співавторка англо-українського словника юридичних термінів та навчальних посібників «Англійська мова для студентів економічних спеціальностей», “Legal English”. Відповідальна за спеціальність «Право».
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Практична граматика англійської мови».

|
Людмила Віталіївна РОЄНКО, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2005р. Закінчила Уманський державний педагогічний університет у 2002 році, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Філологія. Германські мови і літератури (Переклад. Англійська мова)»). Авторка 7 навчально-методичних робіт.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».
Відповідає за роботу студентського наукового гуртка «Бізнес-орієнтоване спілкування».

|
Тетяна Іванівна МОЦЮК, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2001р. Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет у 2003 році, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»). Авторка 5 навчально-методичних робіт та 2 наукових статей. Відповідальна за секцію німецької мови.

|
Тетяна Михайлівна КЕТОВА, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 1993р. Закінчила Київський Державний Лінгвістичний Університет в 1998 році, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»).
Авторка 6 наукових статей, навчального посібника «Deutsch für Designer», понад 20 навчально-методичних робіт та співавторка 5 навчально-методичних робіт. Коло наукових інтересів: проблеми перекладу фахових текстів (технічного, мистецького, військового спрямування), медіадидактика у вивченні іноземних мов, психологія, застосування штучного інтелекту та нейромереж у вивченні іноземних мов.
Викладає дисципліни «Іноземна мова (німецька)», «Іноземна мова (німецька - рівень А1)», «Іноземна мова фахового спрямування (німецька)» для всіх спеціальностей університету та дисципліни вільного вибору «Німецька мова. Частина І», «Німецька мова. Частина ІІ».

|
Світлана Олександрівна КРАСНЮК, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2017 р. Закінчила Київський Славістичний університет у 2002 році за спеціальністю «Мова та література (чеська та англійська)», Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 р. (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»). Закінчила курси німецкої мови в 2002 р. в "International Centre of Culture and Education". Авторка понад 30 наукових публікацій, 10 з яких у закордонних виданнях. Учасниця міжнародних наукових конференцій.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (англійська мова), «Іноземна мова» (англійська мова). Коло інтересів: сучасні методики викладання іноземної мови професійного спрямування, використання новітніх технологій у викладанні іноземних мов.

|
Віталіна Миколаївна ДЕНИСЕНКО, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2005р. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка у 2006 році, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»). Авторка 3 навчально-методичних праць. Відповідає за організаційну роботу кафедри.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Розмовна англійська мова (Speaking club)».
Відповідає за роботу студентського наукового гуртка за напрямом «Технології».

|
Світлана Миколаївна ГОНЧАРЕНКО, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2021 р. Закінчила Ізмаїльський Державний Педагогічний Інститут в 1986 році. В навчально-методичній роботі співавторка навчальних посібників ділової англійської мови для здобувачів вищої освіти спеціальності «Правознавство».
Сфера наукових інтересів: методика викладання англійської мови, ділової англійської, англійської за професійним спрямуванням, англійська мова в професійній діяльності державного службовця.
Практична діяльність: практичну діяльність почала в 1986, має багаторічний досвід викладацької діяльності, тренерки ділової англійської в міжнародних компаніях, юридичної англійської. Постійно бере участь в тренінгах і семінарах з питань викладання англійської мови (Dinternal, Pearson, RELO і т.і.). Співпрацювала з такими міжнародними компаніями, як Mondeleze, Jacobs Douwe Egberts, Unilever, АВВ, Octagon та інші.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Розмовна англійська мова (Speaking club)».

|
Інна Анатоліївна МАХОВИЧ, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2021 р. Закінчила Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, де в 2016 році отримала диплом бакалавра за напрямом підготовки «філологія», в 2017 році – диплом спеціаліста за спеціальністю «Мова і література (англійська)» та в 2018 закінчила магістратуру за спеціальністю «Мова і література (англійська)». Авторка 7 наукових публікацій, учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».

|
Світлана Леонідівна ЛЕБЕДЄВА, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2022 р. Закінчила Київський Державний Лінгвістичний Університет з відзнакою у 1990 році за спеціальністю «Іноземні мови (дві мови)».
Коло наукових інтересів – інноваційні технології у вивченні іноземних мов. Учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».

|
Наталія Володимирівна ЛЮБИМОВА, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2022 р. Закінчила Горлівський державний педагогічний інститут з відзнакою за спеціальністю «Переклад, мова та література» у 2001 році. Стаж педагогічної роботи у закладах вищої освіти України становить 10 років. Має практичний досвід роботи перекладачем (англійська та французька мови).
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».
|
Олена Борисівна КОВАЛЬОВА, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2023 р. Закінчила Національний технічний університет України «КПІ», факультет Лінгвістики («Перекладач», «Викладач англійської мови», в 2001 році. Стаж педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 22 роки. Авторка 10 наукових публікацій, учасниця Всеукраїнських та міжнародних конференцій. Коло наукових інтересів – інноваційні технології у вивченні іноземних мов.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)», «Практична фонетика англійської мови».
Відповідає за навчально-методичну роботу кафедри.

|
Ірина Степанівна КАРАЄВА, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2023 року. Закінчила КНУ ім. Т. Шевченка у 1990 році за спеціальністю «Романо-германські мови та література» та отримала кваліфікацію «Філолог, викладач англійської мови».
З 2019 року аспірантка Прикарпатського національного університету ім. В Стефаника зі спеціальності 034 – Культурологія. Працює над дисертацією на тему: «Філософський роман як феномен культури (на прикладі творчості Олдоса Гакслі)». Основні положення дисертаційного дослідження висвітлено в 13 публікаціях: 4 статті в українських та зарубіжних фахових виданнях, 6 наукових праць апробаційного характеру та 3 наукові праці, які відображають наукові результати дисертації.
Коло наукових інтересів: культурологія, філософська антропологія як метаантропологія, трансперсональна психологія.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».

|
Світлана Миколаївна ЦИМБАЛЮК, старша викладачка.
Працює в КНУТД з 2023 р. У 2017 році закінчила Київський національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та здобула професійну кваліфікацію – викладач англійської мови, вчитель німецької мови та зарубіжної літератури. З 2022 року аспірантка кафедри освітології та психолого-педагогічних наук Київського університету імені Бориса Грінченка. Учасниця всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Наукові інтереси: освітня система США, педагогічні інновації та реформи, новітні технології та методики викладання іноземної мови.
Відповідає за навчальну роботу кафедри.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».

|
Ольга Олександрівна РЕШОТЬКО, старша викладачка.
Працює в КНУДТ з 2023 р. У 2001 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет. Отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Мова та література (французька мова)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача французької мови та зарубіжної літератури. Після закінчення викладала в КНЛУ на факультеті «Економіко-правовий інститут» французьку мову, ділову та правову французьку мову. 3 2003 до 2019 року проходила численні стажування та навчання з методики викладання французької мови та перекладознавства, організовані Посольством Франції в Україні та університетами Франції. З 2003 року – сертифікований екзаменатор DELF/DALF. Практикуючий перекладач. Методист французького видавництва groupe Hachette livre з 2017 року.
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (французька)», «Іноземна мова фахового спрямування (французька)», «Французька мова (дисципліна вільного вибору студента».
|
Ірина Анатоліївна ГЛАДУШ, викладачка. 
Працює в КНУТД з 2013 р. Закінчила Київський інститут перекладачів у 2002 році, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова у 2018 році (магістратура за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка»).
Викладає дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова фахового спрямування (англійська)».
Керівниця наукового студентського гуртка за напрямом «Дизайн». Відповідає за работу викладачів кафедри в модульному середовищі освітнього процесу.

|