КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ. Фітнес та рекреація

Обрати професію Сторінки освітніх програм

ФАКУЛЬТЕТ КУЛЬТУРНИХ І КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Спеціальність 017 «Фізична культура і спорт» 

 Освітня програма «Фітнес та рекреація»

Освітній ступінь «бакалавр»

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ЗДОРОВ'Я


Адреса:

01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 1, кiмн. 1-0351

Тел.: Кафедри фізичного виховання та здоров’я: (044) 256-21-94, (044) 256-29-67

Тел.: Приймальна комісія: (044) 256-29-75

E-mail: [email protected]

Сторінка кафедри фізичного виховання та здоров'я

 

Вступ на навчання для отримання освітнього ступеня «бакалавр» проводиться згідно  «Правил прийому до Київського Національного Університету технологій та дизайну»

Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом державного зразка за спеціальністю 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ, кваліфікація: бакалавр з фізичної культури і спорту. Термін навчання – 3 роки 10 місяців навчання (денна або заочна форма навчання).

Мета освітньої програми – підготовка компетентного конкурентоспроможного фахівця з фітнесу та рекреації, здатного самостійно розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми в процесі професійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту, з широким доступом до працевлаштування.

Програма орієнтована на підготовку фахівця до здійснення залучення різних груп населення до занять фізичною культурою і спортом; спортивного та кондиційного тренування і фізкультурно-спортивної реабілітації; ведення здорового способу життя; організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів; управління суб'єктами сфери фізичної культури і спорту. Акцент на реалізацію навчально-тренувального процесу в умовах рекреації та фітнес для здоров'я і як засіб загальної фізичної підготовки спортсменів/військовослужбовців.

Після закінчення курсу навчання бакалавр буде демонструвати:

Випускники за освітньою програмою «Фітнес та рекреація» здатні до працевлаштування:

Здобувачі вищої освіти кафедри фізичного виховання та здоров'я мають можливість, навчаючись на ІІІ  та ІV курсах, проходити програму підготовки офіцерів запасу спільно з Національним університетом оборони України з подальшим присвоєнням офіцерського звання. Пройти військову підготовку, за бажанням, можуть юнаки та дівчата всіх форм здобуття освіти. 

Всім здобувачам вищої освіти, які проживають в містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечено проживання у гуртожитках, розташованих неподалік від навчальних корпусів.