КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA RU EN

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ. Фітнес та рекреація

Обрати професію Сторінки освітніх програм

ФАКУЛЬТЕТ КУЛЬТУРНИХ І КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Спеціальність «Фізична культура і спорт» 

 Освітня програма «Фітнес та рекреація»

Освітній ступінь «бакалавр»

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА ЗДОРОВ'Я


Адреса:

01011 м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 1, кiмн. 1-0351

Тел.: Кафедри фізичного виховання та здоров’я: (044) 256-21-94, (044) 256-29-67

Тел.: Приймальна комісія: (044) 256-29-75

E-mail: [email protected]

Сторінка кафедри фізичного виховання та здоров'я

 

Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом державного зразка за спеціальністю 017 ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ, кваліфікація: бакалавр з фізичної культури і спорту. Термін навчання – 3 роки 10 місяців навчання (денна або заочна форма навчання).

Мета освітньої програми – підготовка компетентного конкурентоспроможного фахівця з фітнесу та рекреації, здатного самостійно розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми в процесі професійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту, з широким доступом до працевлаштування.

Програма орієнтована на підготовку фахівця до здійснення залучення різних груп населення до занять фізичною культурою і спортом; спортивного та кондиційного тренування і фізкультурно-спортивної реабілітації; ведення здорового способу життя; організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів; управління суб'єктами сфери фізичної культури і спорту. Акцент на реалізацію навчально-тренувального процесу в умовах рекреації та фітнес для здоров'я і як засіб загальної фізичної підготовки спортсменів/військовослужбовців.

Після закінчення курсу навчання бакалавр буде демонструвати:

Випускники за освітньою програмою «Фітнес та рекреація» здатні до працевлаштування:

Здобувачі вищої освіти кафедри фізичного виховання та здоров'я мають можливість, навчаючись на ІІІ  та ІV курсах, проходити програму підготовки офіцерів запасу спільно з Національним університетом оборони України з подальшим присвоєнням офіцерського звання. Пройти військову підготовку, за бажанням, можуть юнаки та дівчата всіх форм здобуття освіти. 

Всім здобувачам вищої освіти, які проживають в містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечено проживання у гуртожитках, розташованих неподалік від навчальних корпусів.