ФАКУЛЬТЕТ МЕХАТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність «126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»
Освітня програма «Управління ІТ-проєктами»
Освітній ступень «бакалавр»
КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Адреса:
01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 4, навчальний корпус 4, кiмн. 4-0908
Телефони для довідок: +38044 256-21-30, 044 256-21-89
e-mail: kikt@knutd.edu.ua
Рівні освіти, на які проводиться набір вступників:
Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти.
Навчання проводиться за держзамовленням та за кошти фізичних чи юридичних осіб.
Вступ на навчання для отримання освітнього ступеня «бакалавр» проводиться згідно «Правил прийому до Київського Національного Університету технологій та дизайну».
Телефони та контакти приймальної комісії
Адреса: 01011 м. Київ, вул. Мала Шияновська (Немировича-Данченка), 2, навчальний корпус 4, 2 поверх.
Телефон для довiдок: +38044-256-29-75
e-mail: pk@knutd.edu.ua
Освітньо-професійна програма «Управління ІТ-проєктами» спрямована на підготовку фахівців, здатних розробляти, впроваджувати, адмініструвати та підтримувати інформаційні системи, що забезпечують ефективне управління ІТ-проєктами різної складності та масштабу з використанням сучасних інструментів та технологій. Випускники цієї спеціальності отримують фахові компетентності та навички з управління ІТ-проєктами, розв’язання завдань, пов’язаних з обробкою та аналізом даних, з використанням інтелектуальних систем для прийняття управлінських рішень, а також оптимізацією бізнес-процесів через використання сучасних інформаційних технологій.
Основними цілями програми є: формування інноваційного освітнього середовища, впровадження новітніх технологій в освітній процес, підготовка конкурентоспроможних фахівців у сфері інформаційних систем та технологій, здатних працювати в команді, які відповідають вимогам ринку праці; розробляти ІТ-проєкти із застосуванням сучасного інформаційного інструментарію; аналізувати ризики; планувати та управляти ресурсами ІТ-проєктів; комунікувати та співпрацювати з іншими фахівцями ІТ-галузі, з перспективою працевлаштування у провідних IT-компаніях, в ІТ-підрозділах підприємств та установ, зокрема легкої промисловості.
Програмні результати навчання:
Навчання в університеті
Навчальний процес в університеті організовано із застосуванням сучасних комунікаційних технологій, що включають використання «Модульного середовища освітнього процесу КНУТД», «Електронного журналу», «Zoom», «Google Meet» та інших платформ. «Модульне середовище освітнього процесу КНУТД» забезпечує студентам зручний доступ до електронних освітніх ресурсів, серед яких конспекти лекцій, методичні вказівки, підручники, навчальні посібники, презентації та інші навчальні матеріали.
Випускники програми Управління ІТ-проєктами є придатним для працевлаштування в ІТ та телекомунікаційних компаніях, ІТ-відділах корпорацій, підприємств, організацій, установ, органів державного управління, науково-дослідних установ, освітніх закладів, консалтингових фірм, логістичних компаній тощо.
Кадрове забезпечення
Всі науково-педагогічні працівники, що забезпечують освітню програму за кваліфікацією, відповідають профілю і напряму освітніх компонентів, що викладаються; мають необхідний стаж педагогічної роботи та досвід практичної роботи. В процесі організації навчання залучаються професіонали з досвідом дослідницької, управлінської, інноваційної, творчої роботи та роботи за фахом.
Матеріально-технічне забезпечення
Матеріально-технічне забезпечення дозволяє повністю забезпечити освітній процес протягом всього циклу підготовки за освітньою програмою. Стан приміщень засвідчено санітарно-технічними паспортами, що відповідають чинним нормативним актам.
Після успішного завершення навчання випускники отримують диплом про базову вищу освіту встановленого державного зразка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології: бакалавр з інформаційних систем та технологій – 3 роки і 10 місяців навчання (денна форма навчання на базі повної загальної освіти).
Військова підготовка
Одночасно з базовою вищою освітою студентам 3 та 4 курсів надається можливість здобуття військово-облікової спеціальності «Організація продовольчого, речового, шкіперського і торгівельно-побутового забезпечення» з отриманням по закінченню офіцерського звання. Час проходження військової підготовки узгоджений з розкладом занять студентів в університеті.
Всім студентам факультету Мехатроніки та комп’ютерних технологій, які мешкають в містах та населених пунктах за межами Києва та Київської області, забезпечено проживання в гуртожитках, які розташований неподалік від навчальних корпусів університету.
Можливе навчання за індивідуальним, зручним для студента, графіком, що дозволяє поєднувати навчання з роботою.