ДИЗАЙНЕРИ КНУТД ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ В ТУРЕЧЧИНІ

Здобувачі вищої освіти факультету мистецтв і моди та факультету дизайну КНУТД беруть активну участь в міжнародних творчих конкурсах і виставках у царині моди. Цього року студенти КНУТД також представили власні роботи на Міжнародній онлайн-виставці-конкурсі, присвяченій 100-річчю Турецької Республіки. Конкурсна програма тривала з 28 жовтня до 10 листопада 2023 року. Онлайн-виставку організовано Анкарським університетом Хаджі Байрам Велі, кафедрою дизайну одягу факультету мистецтва та дизайну. До складу міжнародного журі конкурсу увійшли фахівці в галузі моди Туреччини, Іспанії, Ісландії, Португалії та України. Україну в складі журі представляла Наталія Остапенко, докторка технічних наук, професорка, деканка факультету мистецтв і моди.

Студенти КНУТД презентували свої вироби та модні колекції, розроблені під керівництвом викладачів кафедри моди та стилю, кафедри мистецтва та дизайну костюма нашого університету. Усі творчі роботи наших студентів після позитивної оцінки журі увійшли до експозиції онлайн-виставки.

У віртуальній онлайн-галереї увазі глядачів представлені роботи студентів факультету мистецтв і моди: колекція «Barbiecore» (авторка Любава Братчикова, керівник професорка Наталія Остапенко), частина колекції «Brillar» (авторка Євгенія Онушко, керівник професорка Наталія Остапенко),  комплект з колекції «Symphony of cultures» (авторка Ярослава Шибовська, керівник професорка Ольга Єжова).

Сукні з колекції «Brillar», авторка Євгенія Онушко

Колекція «Barbiecore», авторка Любава Братчикова

Комплект з колекції «Symphony of cultures», авторка Ярослава Шибовська

Увагу глядачів привернули роботи студентів факультету дизайну, здобувачів освіти бакалаврського і магістерського рівнів освіти ОП «Дизайн одягу»: модель з колекції «Ukraine is Modern» (авторка Ангеліна Корякіна, керівник професорка Калина Пашкевич), прикраса «Spring in wings» (авторка Олександра Сайко, керівник професорка Олена Колосніченко), костюм «Сучасний апсайклінг» (авторка Христина Гарбаренко, керівник – професорка Наталія Чупріна), костюм Hydrangea (авторка Лідія Рассолова, керівник доцент Ірина Давиденко), модель чоловічого одягу «Turan» (автор Даніїл Фарбак, керівник професорка Тетяна Кротова), костюм «Ballroom Dancing Dress» (авторка Наталія Посмітюха, керівник ст. викладач Ірина Чуботіна), ювелірний виріб «Art-Deco-1» (авторка Анастасія Колесник, керівник ст. викладач Ірина Чуботіна), комплекти жіночих прикрас «New Kyivan Rus» (автор Роман Сельський, керівник доцент Галина Кокоріна).

Модель з колекції «Ukraine is Modern», авторка Ангеліна Корякіна

Прикраса «Spring in wings», авторка Олександра Сайко

Костюм «Hydrangea», авторка Лідія Рассолова

Костюм «Ballroom Dancing Dress», авторка Наталія Посмітюха

Робота «Art-Deco-1», авторка Анастасія Колесник

Модель «Turan», автор Даніїл Фарбак

Комплекти жіночих прикрас «New Kyivan Rus», автор Роман Сельський

Робота «Сучасний апсайклінг», авторка Христина Гарбаренко

Загалом студенти КНУТД на онлайн-виставці-конкурсі представили 11 колекцій та виробів.

Вітаємо учасників Міжнародної онлайн-виставки-конкурсу, присвяченої 100-річчю Турецької Республіки та зичимо творчого натхнення та професійних здобутків нашим талановитим молодим дизайнерам!