Студентський науковий гурток «Актуальні тенденції в дизайні костюма»

Локація: ауд. 1-0369, корпус 1

Організатори:

кафедра мистецтва та дизайну костюма

Керівники гуртка:

д.мист., проф. Чупріна Н.В.,

д.мист., проф. Кротова Т.Ф.

План роботи гуртка

Важливі дати

Мета діяльності наукового гуртка: формування концепції та теоретичного обґрунтування та експериментального втілення дизайнерського проєкту в сфері дизайну костюма; формування науково обґрунтованих пропозицій щодо дизайну сучасного одягу в індустрії моди.

Основні завдання: впровадження сучасних методів дизайну одягу, результатів аналізу проєктного завдання для створення об’єктів дизайну одягу; застосування сучасних методик проєктування одиничних, комплексних, багатофункціональних моделей одягу різного призначення як об’єктів дизайну; оволодіння сучасними методиками аналізу, стилізації, інтерпретації та трансформації об’єктів для розробки художньо-проєктних пропозицій в дизайні одягу; характеристика роботи суб’єктів індустрії моди в сучасних умовах дизайну одягу; засобів створення дизайнерських образів у художньому проєктуванні одягу; впровадження методик трансформування образів культурного надбання людства у творчі дизайнерські задуми в художньому проєктуванні одягу; розробки колекцій одягу різного асортименту і призначення з урахуванням вимог споживачів та сучасних тенденцій моди; аналіз структури форми у костюмі та художніх систем у промисловому та індивідуальному проектуванні одягу.

Тематика наукових досліджень студентського гуртка: наукові дослідження актуальних тенденцій моди для впровадження сучасних методик проєктування одиничних, комплексних, багатофункціональних моделей одягу та колекцій костюма.

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА «АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ В ДИЗАЙНІ КОСТЮМА» НА КАФЕДРІ МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ КОСТЮМА»