Студентська організація самоврядування ФХБТ створена і функціонує на основі спільності інтересів і завдань, які традиційно постають перед студентською молоддю: здобути ґрунтовні знання і професійні навички, щоб стати висококваліфікованим фахівцем, гармонійно розвиненою і соціально активною особистістю.
Студентське самоврядування, як самостійна студентська організація, розпочало свою роботу в 2007 році. Це потужний осередок на чолі з головою, яку обирають представники груп та курсів факультету. Мета студентського самоврядування – разом з кураторами-викладачами в рамках спільного плану співпраці допомогти студентам першого курсу адаптуватися до освітнього процесу, до життя в університеті загалом, навчити користуватися бібліотечним фондом університету, а також зробити життя першокурсників легшим, цікавим, активним, насиченим. Студенти-куратори допомагають першокурсникам у навчанні, залучають їх до різних корисних заходів, програм, тренінгів, які дають можливість їм проявити себе, свої здібності, стати активними та ініціативними. Члени самоврядування ФХБТ беруть активну участь у підготовці газети «ТЕХНО-ДИЗАЙН» та займаються благодійницькою діяльністю. Упродовж останніх років студенти ФХБТ відвідували дитячі будинки у селах Тимки та Стара Басань Чернігівської області, м. Березані Київської області, у Черкасах. Творча група благодійної акції «За покликом серця» виїжджала до Великої Димерки та у двох пансіонатах показала новорічну виставу для діточок-біженців зі Сходу України. На День Святого Миколая з Новорічною виставою відвідали дітей, які проходять лікування у клініці ім. Павлова. Активно займаються волонтерською діяльністю.
Здобувачі освіти факультету із задоволенням беруть участь у роботі самодіяльних гуртків університету, різноманітних конкурсах студентської творчості, благодійних акціях, заходах до державних свят і пам’ятних дат, організовують щорічні Дні факультету.
Значну увагу на факультеті приділено навчанню іноземних мов для професійного та повсякденного спілкування. Процес навчання іноземних мов спрямовано на формування у студентів професійно-орієнтованої іншомовної комунікативної компетенції – уміння спілкуватися іноземними мовами у професійній діяльності. Викладачі створюють сучасну навчальну літературу англійською мовою.
На військовій кафедрі студенти мають можливість здобути військову спеціальність.
До послуг студентів факультету науково-технічна бібліотека університету – одна з найбільших з-поміж київських ЗВО. У ній зберігається більш як мільйон примірників науково-технічної та художньої літератури. Також у студентів є можливість користуватися сучасною електронною бібліотекою.
Зарубіжне партнерство
Факультет здійснює широке міжнародне співробітництво з багатьма закладами вищої освіти та іншими організаціями з різних країн світу та має низку міжнародних договорів про співробітництво, серед яких:
- Dontech Global, Inc., Lake Forest, USA Dontech Global, Inc., Lake Forest, сумісно з його канадським партнером Focus Graphite Inc., Ottawa (США/Канада);
- Міжнародна компанія SOLVAY SA, м. Брюссель (Бельгія);
- Міжнародна компанія SOLVAY SOLEXIS S.P.A, м. Болате (Італія);
- Westfälische Wilhelms University, Мюнстер. Науково-дослідний інститут шкіри і полімерних матеріалів (Німеччина);
- Ягелонський університет, м. Краків (Польща);
- Люблінська політехніка, м. Краків (Польща);
- Інститут шкіряної промисловості, м. Лодзь (Польща);
- Інститут механіки матеріалів Латвійського університету, м. Рига (Латвія);
- Технологічний університет, м. Рига (Латвія);
- Каунаський технологічний університет, м. Каунас (Литва);
- Науково-дослідний інститут текстилю і шкіри, м. Бухарест (Румунія);
- Сичуаньський університет, м. Ченду (КНР);
- Кхулнський університет інженерії та технології, м. Кхулна (Бангадеш).
Випускники факультету опанували престижні спеціальності, здобули грунтовні знання і працюють на провідних підприємствах хімічної, фармацевтичної, біотехнологічної промисловості та отримують гідну заробітну плату
Бажаєте опанувати сучасну спеціальність в одному з найпрестижніших закладів вищої освіти столиці – Вам до нас!