Здобувачі факультету розумні і талановиті, ініціативні і працьовиті, мають великі серця та любов до своєї Батьківщини, оскільки у наш складний воєнний час, час боротьби України за свою свободу у протистоянні російській агресії, не стоять осторонь, а всіма силами намагаються допомагати та наближати нашу Перемогу.
З ініціативи студентського самоврядування і керівництва факультету управління та бізнес-дизайну студенти систематично збираються та допомагають волонтерам з руху «Смаколики для ЗСУ» у заготівлі інгредієнтів, фасуванні та пакуванні наборів горіхів та сухофруктів у сухпаї для бійців Збройних Сил України.
«Студенти – це рушійна сила.... Ні! ЦЕ – ЦУНАМІ ЕНЕРГІЇ, ІДЕЙ І КРЕАТИВУ! А коли вони мають нестримне бажання допомагати воїнам ЗСУ і шукають можливість реалізувати себе у волонтерстві, то є чітке розуміння, що нам по дорозі! Бо разом – ми зробимо дуже багато!», – так пишуть про наших студентів волонтери із «Смаколики для ЗСУ».
Волонтерська діяльність студентів факультету управління та бізнес-дизайну
Студентське життя на факультеті управління та бізнес-дизайну – це постійний рух вперед. Наші здобувачі мають унікальну можливість брати участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах і олімпіадах, що відкриває перед ними двері до світової наукової спільноти. За відмінні досягнення найталановитіші студенти отримують престижні стипендії від Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та інших державних органів.
Призові місця здобувачів факультету В INTERNATIONAL BUSINESS COMPETITION (2024р.)
Здобувачі факультету переможці всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності облік і оподаткування (2024 р.)
Дипломи І та ІІ ступенів здобувачів факультету за зайняті призові місця у Міжнародних конкурсах студентських наукових робіт (2023 р.)
Члени студентського гуртка «Студентський маркетинговий клуб «М-Теам» – О. Стучинський, А. Пейкова, Д. Тетервак, Д. Хілобок,
Д. Будюк, В. Пилипенко, А. Бондаренко, А. Синчук, Д. Іщенко, Р. Дзюба, С. Русан, Д. Левенко, В. Малорід – переможці у номінації «Відеореклама» (І місце) (2024 р.)
Розвиток та вдосконалення підприємницьких навичок у здобувачів вищої освіти відбувається також завдяки систематичній їх участі разом з викладачами факультету у міжнародних проєктах, зокрема Британської Ради в Україні «Creative Spark», найбільшої європейської неприбуткової організації, що розробляє і пропонує молодіжні освітні програми з підприємництва, фінансової грамотності й підготовки до початку професійної кар’єри «Junior Achievement» тощо. В той же час факультет є платформою для проведення численних тренінгових циклів, бізнес-інкубаторів та конкурсів стартап-проєктів не тільки для студентів факультету та Університету загалом, а також для молоді міста Києва в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Київським молодіжним центром Київської міської державної адміністрації.
Здобувачі факультету на Міжнародному конкурсі «Відновлення через соціальне підприємництво» (2024р.)
STARTUP DAYS у Київському національному університеті технологій та дизайну
Для здобувачів факультету систематично організовуються тренінги та майстер-класи від представників провідних компаній та бізнес-структур. Проведення практичних занять роботодавцями значно підвищує рівень професійних компетентностей студентів та сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці. Прикладом може слугувати проведення циклу лекцій від компанії-партнера Університету «EPAM Systems Україна», провели тренінги досвідчена маркетологиня у сфері IT Ірина Шевчук та проєктний та ресурсний менеджер компанії Юрій Погребняк.
Практико-орієнтоване навчання здобувачів факультету
На факультеті діють студентські наукові гуртки:
«Розвиток інноваційного підприємництва в економіці знань», «Професійна студія з фінансів та обліку», «Студентський маркетинговий клуб М-Team», «Креативний менеджер».
На факультеті активно працює студентське самоврядування.
Основними завданнями студентського самоврядування є:
- забезпечення і захист прав та інтересів студентів;
- сприяння науковій, навчальній та творчій діяльності студентів;
- сприяння створенню належних умов для проживання та відпочинку студентів;
- сприяння діяльності студентських гуртків, товариств та клубів за інтересами;
- розроблення та втілення в життя студентських бізнес-проєктів;
- організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів і молодіжними організаціями.
Актив студентського самоврядування бере безпосередню участь у профорієнтаційних заходах та сприяє заохоченню учнів до наукової та громадської діяльності.
А також є ініціатором багатьох культурних, спортивних та благодійних заходів. Студенти активно подорожують країною, відкриваючи для себе нові міста та регіони. У цьому їм допомагає керівництво університету та студентське самоврядування.