Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 № 1179 Київський національний університет технологій та дизайну є базовим ЗВО для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» відбудеться - .... У зв’язку з введенням на території України воєнного стану (Указ Президента України від 24 лютого 2022 року No64/2022) та відповідно до листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 11.03.2022 року No22.1/10-400 терміни проведення другого туру конкурсу переносяться. Слідкуйте за інформацією на сайті.

Здобувачі, наукові роботи яких успішно пройдуть рецензування та будуть рекомендовані до участі у підсумковій конференції, отримають відповідні запрошення!

Контактні особи:

Касич Алла Олександрівна – завідувач кафедри управління та смарт-інновацій, доктор економічних наук, професор, тел.: (067) 532-85-87;

Бугас Наталія Валеріївна – доцент кафедри управління та смарт-інновацій, кандидат економічних наук, доцент, тел.: (093) 307-68-48.

18.02.2022