Вітаємо колектив університету з Днем науки!

У третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято наукових працівників — День науки.

Шановні науковці!

Відзначаючи свято дозвольте засвідчити свою повагу до Вас усіх та подякувати кожному за працю та наукові досягнення нашого колективу.

Сьогодні наука в Україні завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи, розвиває нові наукові напрями та має відомі технологічні розробки.

Переконаний, що саме завдяки Вам, вашій самовідданій праці, невпинній енергії та винахідливості, наукові досягнення знані та шановані в усьому світі.

Щиро зичу вам здоров’я, добра, родинного затишку та добробуту, колективу Університету нових творчих пошуків і здобутків, невичерпної енергії та вдачі на шляху до новаторства.

Нехай наукові досягнення слугують на благо України!

Ректор Іван Грищенко

15.05.2020