Запрошуємо студентів та молодих дизайнерів взяти участь у XIХ Міжнародному конкурсі одного образу та новорічно-різдвяного декору «Сузір’я каштан»

XІХ Міжнародний конкурс одного образу

та новорічно-різдвяного декору

"Сузір’я каштан "- 2021

21 грудня 2021 – Київський національний університет технологій та дизайну

(дистанційно)

Оргкомітет конкурсу повідомляє про початок підготовчого етапу XIX Міжнародного конкурсу  одного образу та новорічного –  різдвяного декору “Сузір’я Каштан”  і запрошує взяти участь в конкурсній програмі.

У Конкурсі можуть брати участь студенти та молоді дизайнери та модельєри, які здобувають освіту у галузях дизайну, індустрії моди, текстильної промисловості.

Конкурс складається з трьох професійних під-конкурсів: одягу; взуття та аксесуарів; новорічно-різдвяного декору.

Конкурс проводиться у два етапи:

перший  – відбірковий (учасники надсилають свої відео з образами, за якими журі приймає рішення щодо проходження на наступний етап);

другий – фінальний, визначення переможців та нагородження.

Участь у конкурсній програмі стає можливою за умови подачі заяви про участь та відео-матеріалу.

Кількість учасників від одного навчального закладу є необмеженою.

Кожен конкурсант має право брати участь в будь-якій номінації (у тому числі в декількох одночасно, але з різними конкурсними роботами). Обов'язкова умова: роботи є авторськими, оригінальними.

Матеріали, подані для участі у конкурсі, мають бути надані у встановлені оргкомітетом терміни (які вказуються у запрошеннях до участі).

Конкурс проходить за номінаціями:

ОБРАЗ

СВЯТКИ

Образ виконується з дотриманням традиційних національних мотивів(національні гуляння, герої вертепу, святочні, ряджені)

НОВОРІЧНИЙ БАЛ

Образ виконується у вечірніх або святкових  стилях ансамблю Haute Couture

МАСКАРАД

Образ виконується в стилі маскарадних костюмів, виготовлених з використанням традиційних і нетрадиційних матеріалів і засобів їх обробки

(казкові, літературні, історичні персонажі)

ВЗУТТЄВЕ МОНПАСЬЄ

Одна пара святкового взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами.

НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНИЙ ДЕКОР

РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП

Виріб виготовляється з різних матеріалів: соломи, картону, гіпсу і т.д., розміром не менше 50 * 50 см

НОВОРІЧНА ІГРАШКА

Іграшки виготовляються з традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів

Від одного до трьох виробів в колекції

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Ялинка виготовляється з будь-яких матеріалів

НОВОРІЧНА ЛИСТІВКА

Листівка виготовляються з традиційних та будь-яких нетрадиційних матеріалів

Від одного до трьох виробів в колекції

РІЗДВЯНЕ ПАННО

Панно виготовляється з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів

НОВОРІЧНІ ТЕКСТИЛЬНІ ВИРОБИ

Новорічні , різдвяні вироби, що виготовляються з використанням текстилю

НОВОРІЧНІ ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

Ескізи комплекту ювелірних прикрас новорічно – різдвяної тематики з використанням дорогоцінних металів та каміння.

Один ескіз комплекту

Ескіз ювелірної прикраси новорічно – різдвяної тематики з використанням дорогоцінних металів та каміння розроблений в програмі 2-D або 3-D графіки.

Один макет

Нагородження: 1, 2, 3 місце по кожній з номінацій. За рішенням журі кількість призових місць у кожній номінації може змінюватися.

Призи: Безкоштовна участь в Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів "Печерські каштани" 2022, нагородні дипломи та сувеніри.

КОНКУРСНІ МАТЕРІАЛИ І ТЕРМІНИ ЇХ НАДАННЯ ДО ОРГКОМІТЕТУ

1. 3 05 листопада 2021 по 15 грудня 2021  року учасники програми конкурсу повинні заповнити форму Онлайн-реєстрації та надіслати свої відео з образами, за якими журі вирішує проходження у фінальний етап:

2. 17.12.2021 – 20.12.2021 – підведення підсумків згідно оцінок журі.

3. 21.12.2021  – фінальний, нагородження переможців.

УЧАСТЬ в конкурсі - 150 грн. (Умови здійснення оплати організатори повідомлять додатково).

Для студентів КНУТД - безкоштовно.

Директор конкурсу: Олена Шевчук  +380934240518

Вимоги

до відеоматеріалу, що надсилається на конкурс

Параметр відеоматеріалу

Характеристика вимоги

Тривалість відео

Не більше 60 секунд.

(Відео може мати меншу тривалість).

Зміст відео

1. Відео має бути лаконічним, не містити зайвого простору чи об’єктів, які не є частиною конкурсної колекції чи її доповненням.

2. Світло повинно бути достатнім для детального розгляду всіх частин колекції. На відео не повинно бути провалів у світлі та тіні*, що може перешкоджати розгляду колекції.

3. Кольорова передача має бути натуральною, не спотворюючи справжні відтінки.

*Провали – місця, в яких текстура об’єкту не визначається через недостатню або надмірну кількість світла.

Ідентифікація відео

На початку відео обов’язково має бути вказана назва колекції.

Роздільна здатність

Відео необхідно завантажувати в одній із наступних роздільних здатностей:

• 1920х1080
  • 2048х1080
  • 3840х2160
  • 4096х2304

Формат відеофайлу

Відео необхідно направляти в одному з таких форматів:

• MOV
  • MPG
  • MP4
  • AVI

З метою отримання якісного відео рекомендуємо використовувати  професійні інструменти перекодування , зокрема, Adobe Media Encoder.

08.11.2021